Зустріч студентів освітньої програми «Професійна освіта (Нафтогазова справа)» з роботодавцями

13 березня 2019 року студенти освітньої програми «Професійна освіта (Нафтогазова справа)» відвідали навчальні заклади: Харківський державний професійно-педагогічний коледжу ім. В. І. Вернадського та Навчально-курсовий комбінат ГПУ Шебелинкагазвидобування. Директор коледжу Курбатов Олександр Петрович познайомив студентів із особливостями роботи викладачів спеціальних дисциплін, показав студентам майстерні, звернув увагу на вимоги, що висуваються до педагогічних працівників коледжу: майстрів виробничого навчання та викладачів, запросив студентів для проходження практик та стажування. Начальник Навчально-курсового комбінату (НКК) ГПУ Шебелинкагазвидобування (ШБК) Корпан Михайло Володимирович ознайомив студентів з навчально-лабораторною та методичною базою комбінату, звернув увагу студентів на специфіку підготовки та перепідготовки кадрів нафтогазової галузі та розповів перспективи розвитку НКК. У зустрічі зі студентами приймала участь заступник директора по персоналу ГПУ ШБК Пивовар Майя Євгенівна, яка розповіла про кар’єрний шлях в ГПУ Шебелинкагазвидобування випускників нашої академії (Турасова Віктора, Худякова Сергія, Калюжний Євгеній та багато інших), які займаються не тільки інженерно-виробничою діяльністю, а й є наставниками молоді, проводять практикуми та тренінги для фахівців підрозділів, в яких вони працюють. Зустрічі з роботодавцями мотивують студентів до навчання, звертають увагу на якості, якими мають володіти майбутні фахівці. А гарна погода та веселий настрій об’єднали колективи студентських груп та залишили дуже приємні спогади!!!

2019-03-13 13:38:21

Час: